ФУРНІТУРА З ПАРАЛЕЛЬНИМ ЗМІЩЕННЯМ - Віконні СистемиВіконні Системи

ФУРНІТУРА З ПАРАЛЕЛЬНИМ ЗМІЩЕННЯМ

Розуміння комфорту змінюється разом з тим, як змінюємося ми та світ навколо.
Речі та предмети, які ще вчора, на наш погляд, були комфортними, поступаються місцем новим, сучаснішим та функціональнішим.
Сьогодні activPilot Comfort стала першою фурнітурою, якій вдалося відтворити повноцінне природне провітрювання приміщення.
Природний мікроклімат та енергозбереження

За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою activPilot Comfort здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті. Приплив свіжого повітря відбувається завдяки зміщенню стулки рівномірно по всьому периметру на 6 мм. У такому разі повітрообмін відбувається не лише у привіконній зоні, але й загалом у всьому приміщенні, оскільки повітря поширюється повільно і рівномірно.

 

 

Провітрювання з activPilot Comfort унеможливлює утворення конденсату, плісняви, запобігає швидкому охолодженню (виморожуванню) при мінімальних втратах енергії порівняно з традиційним провітрюванням через нахил. До прикладу, при температурі ззовні 0°С за 10 хв. кімната з вікном у режимі нахилу охолоджується на 2°С, а у режимі паралельного зміщення – на 0,5°С.

Такий тип провітрювання виключає протяги та захлопування, а також підвищує захист вікна від потрапляння води під час дощу. Шум з вулиці значно менший, ніж з вікном у положенні нахилу.
Європейський рівень безпеки RC2

Варто відзначити, коли вікно знаходиться у положенні паралельного зміщення з вертикально піднятою ручкою, з вулиці здається, що воно щільно зачинене. Це значно знижує ймовірність спроби проникнення. Але навіть якщо зловмисник спробує, то натрапить на унікально сконструйовані протизламні стальні зачепи в кутах рами, які забезпечують клас протизламності RC 2 навіть у режимі провітрювання.

 

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram