Шпроси для склопакетів вікон та дверей | Віконні Системи

Шпроси

sprosy
shprosy
shprosy

Шпроси – це тоненькі планки, що дозволяють розділити на секції одну велику скляну поверхню. Вони можуть бути конструктивними, міжскляними або накладними.

  • Конструктивні. Даний різновид призначений для розділення віконної рами на більш дрібні частини, в простір яких встановлюється окремий склопакет. В якості матеріалу для виготовлення конструктивних шпросів слугує той самий матеріал, який було використано для виготовлення віконної рами (алюміній, ПВХ).
  • Міжскляні або декоративні. Декоративна розкладка може бути широкою та вузькою. Декоративні шпроси, що розташовуються всередині склопакета, виготовляються з пластику чи алюмінію під час виробництва вікна. Вони не можуть встановлюватися на вже готовий виріб.
  • Накладні шпроси наклеюються на поверхню склопакета. Їх можна з’єднувати між собою під різними кутами, складаючи різні фігури і тим самим розділяючи склопакет довільним способом – симетрично або асиметрично. Завдяки сполучним елементам різної конфігурації з них створюють дуже цікаві геометричні форми, від простих решіток до складних конструкцій з вигнутими під різними кутами лініями. Вони створюють різноманітні просторові візерунки та кріпляться до дистанційної рамки під час виробництва склопакету. Вони можуть бути виконані у будь-якому кольорі, але найпопулярнішими є білі, коричневі, дуб золотий, «золоті».

Профілі шпросів мають ширину 7,5; 18; 22; 28 мм.
Шпроси гармонійно доповнюють вікно, при цьому не зменшуючи рівня світла, що потрапляє з вулиці. Шпроси збільшують вартість вікна. Варто знати, що шпроси погіршують теплоізоляційні властивості вікна, оскільки вони є додатковим провідником холоду. Свідчить про це невеликий конденсат, який іноді з’являється на вікнах біля шпросів. В середньому показник теплопровідності збільшується на 10-15%.
Пластикові вікна зі шпросами в наш час користуються великою популярністю, оскільки вони додають індивідуальності вікну, підкреслюючи особливість інтер’єру та екстер’єру.
Декоративні шпроси дозволяють втілити в життя індивідуальні дизайнерські задуми.

Виробництво склопакетів з конструктивними, накладними, міжскляними шпросами

Види розміщення шпросів

  1. Роздільне перехрещення (конструктивні);
  2. Декоративне чи фальш перехрещення (накладні);
  3. Розміщення в склопакеті (міжскляні).
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram