<em>Поклейка віонной плівки</em> | Віконні Системи

Поклейка віконної плівки

Сучасні технології пропонують безліч рішень для плівок, які використовують для поклейки вікон. Це й спеціальні енергозберігаючі плівки з теплоізоляційними властивостями, протиударні, сонцезахисні, декоративні.

Зараз розумний споживач здатен обрати для себе та свого дому оптимальний варіант за доступною ціною.

Поклейка енергозберігаючої плівки

Енергозберігаюча плівка

Проблеми енергоощадності в будинку стають все більш актуальними. З метою їх вирішення, вченими були створені спеціальні енергозберігаючі плівки з теплоізоляційними властивостями.
Відмінною особливістю віконних енергозберігаючих плівок є те, що маючи хороші теплоізоляційні характеристики, плівки є прозорими та непомітними на склі,  з невеликими, непомітними оку втратами пропускають сонячне світло в приміщення.

Захист від сонячного випромінювання

Сонцезахисна плівка

Сонцезахисна плівка для вікон достатньо популярна   серед споживачів останнім часом.  Плівка призначена для захисту приміщень від нагрівання та затримання до 99 % шкідливих ультрафіолетових променів. Використовуючи дане   покриття можна вберегти предмети інтер’єру від вигорання і підтримувати оптимальну температуру в кімнаті навіть при відсутності кондиціонера.

 

Багаторазово посилюємо скло протиударною плівкою

Протиударна плівка

Протиударні плівки – клас плівок, здатних багаторазово посилити скло, зробити його менш крихким. Протиударні плівки виготовляються з декількох шарів міцних і в той же час тонких полімерів. До складу протиударних плівок входить високоефективний молекулярний клей, який активізується спеціальним водним розчином під тиском.

Декорування пластикових вікон кольоровою плівкою

Декоративна плівка

Декоративні плівки з різнокольоровими або однотонними малюнками, візерунками, орнаментами. Вікна для нас – не тільки функціональний елемент житла, вікна – це ще й естетика будівлі, її обличчя. Для людей важлива приватність їхнього життя, тому вікна доповнюють  шторами, жалюзі та іншими предметами. Однак не завжди такі засоби підходять інтер’єру приміщення. Саме в таких випадках без декоративної плівки не обійтися.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram