Фурнітура для пластиковіх вікон та дверей | Віконні Системи

Фурнітура

При погляді на сучасне вікно фурнітура не така помітна, як профіль або склопакет. Однак фурнітура також багато в чому визначає якість готового виробу. Саме на цю частину віконної конструкції лягають основні механічні та динамічні навантаження. 

У віконному справі під фурнітурою розуміється набір різних деталей і механізмів, які служать для відкривання та запирання вікна, забезпечуючи при цьому щільність прилягання стулки до рами.

Фурнітура – одна з найважливіших складових частин вікна, від її якості залежить надійність і стабільність роботи вікна в цілому. Віконна конструкція повинна витримувати великі навантаження, бути зручною в обслуговуванні, мати протизламний захист. Усі ці якості забезпечуються віконною фурнітурою.

Для виробництва високоякісної продукції ТзОВ «Віконні системи» використовує фурнітуру світових виробників: WINKHAUS та AXOR.

Виробництво віконної фурнітури WinkHaus

фурнітура WINKHAUS

Вікна та двері ми комплектуємо запірними механізмами німецької фірми Winkhaus – провідного світового виробника фурнітури. Якісна фурнітура Winkhaus дозволяє регулювати рівномірність притиску стулки до рами по всьому периметру – це покращує тепло-і звукоізоляцію. Ці сучасні механізми відрізняються високою надійністю і м’якістю роботи, а також дозволяють для віконних і дверних створок вже в стандартній комплектації мати одночасно кілька режимів відкривання: поворотний, відкидний та режим «щільового» провітрювання. Останній варіант також може мати розширені функції – мікропровітрювання зі ступінчатим підбором ширини щілини. Фурнітура Winkhaus виготовляється з легірованої сталі, гальванічно оцинкована і пассивована.

Виробництво фурнітури Axor

фурнітура AXOR

Фурнітура AXOR Komfort Line K-3 розроблена з урахуванням всіх споживчих очікувань і виготовляється з високоякісних матеріалів на найсучаснішому обладнанні з дотриманням жорстких технологічних норм.

При розробці системи фурнітури Komfort Line K-3 конструктори AXOR INDUSTRY ставили перед собою мету не тільки домогтися високих експлуатаційних характеристик, а й значно полегшити процес монтажу фурнітури в готовий виріб. В результаті багато деталей і вузли системи були вдосконалені або розроблені заново.

Заміна ручок для пластикових вікон

Ручки для пластикових вікон

Комфорт та задоволення від користування вікном багато в чому визначається якістю, функціоналом та зовнішнім виглядом віконної ручки. Ручка – єдиний елемент, з яким контактує людина, відкриваючи вікно. Саме вона у більшості покупців асоціюється з віконним механізмом загалом. Ручка є тією родзинкою вікна, на якій зосереджується увага. Пропонуючи клієнту коштовну ручку, продавець підвищує в його очах цінність як фурнітури, так і вікна в цілому.

У нашій колекції – віконні ручки на будь-який смак та для будь-якої потреби. Продумана палітра кольорів та розмаїття  формдозволить Вам обрати найбільш відповідний для себе варіант.

Фурнітуа для міжкімнатних та вхідних дверей

Ручки для пластикових дверей

Дверні ручки встановлюються в залежності від виду приміщення. Ручка-скоба використовується для вхідних дверей, а для пластикових дверей, які встановлені всередині приміщення, використовують гарнітуру з натиском, в якій ручка і замок.

Дверні доводчики високої надійності

Доводчики пластикових дверей

Для плавного і автоматичного закривання дверей ми рекомендуємо встановлювати доводчики. З їх допомогою продовжується термін служби дверей, так як він не дозволяє різко закривати двері. Доводчики оригінальні для кожного типу вхідних дверей (кімнатні, міжкімнатні, вхідні і т.д.). Також є певні типи доводчиків які регулюють ширину сектора притвору, швидкість закривання і швидкість притвору в 15-ти градусному секторі.

Замовити надійні петлі для пластикових дверей

Петлі дверні

Такі петлі мають просту функцію: відкриття та закриття дверей, вони призначені для з’єднання стулки з рамкою двері. Вони прості в монтажі і довговічні, що позбавляє від техобслуговування на багато років. Така дверна петля це не просто краса, а також безпека. Вона розрахована на надійне утримування важкої двері. Її надійність підкріплена запатентованою технологією захисту петлі, яка запобігає вивішування та зняття стулки, завдяки спеціальним шурупам і трьом додатковим сталевим штифтам. Петлі прекрасно підходять до дизайну будь-яких вхідних дверей, вони можуть мати як білий так і коричневий колір.

Замовити дверні замки

Дверні замки

Недоторканність приміщення забезпечують у першу чергу дверні замки. Сучасні дверні замки є механізмами, які поєднують в собі складні замикаючі комбінації, що унеможливлюють проникнення в приміщення сторонніх осіб.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram