Ручки для вікон - Віконні СистемиВіконні Системи

РУЧКИ ДЛЯ ВІКОН

Заміна ручок для пластикових вікон

Ручка як елемент стилю та функціональності

Комфорт та задоволення від користування вікном багато в чому визначається якістю, функціоналом та зовнішнім виглядом віконної ручки. Ручка – єдиний елемент, з яким контактує людина, відкриваючи вікно. Саме вона у більшості покупців асоціюється з віконним механізмом загалом. Ручка є тією родзинкою вікна, на якій зосереджується увага. Пропонуючи клієнту коштовну ручку, продавець підвищує в його очах цінність як фурнітури, так і вікна в цілому.

У нашій колекції – віконні ручки на будь-який смак та для будь-якої потреби. Продумана палітра кольорів та розмаїття  формдозволить Вам обрати найбільш відповідний для себе варіант.

Ручки представлені в таких категоріях:

  • стандартні
  • протизламні
  • вузькі
  • балконні
  • для розсувних конструкцій

Стандартні ручки

Використовуються для будь-якого вікна. Мають класичний дизайн та широку гамму кольорів.

 

winkhause-ruchki_hoppe-bogota

Віконна ручка Hoppe Bogota

Надійна, міцна, екологічна, а також зручна у користуванні: на її внутрішньому боці передбачені ергономічні заглибини під кожен палець. Виготовлена з алюмінію. Довжина ручки: 122 мм.  Ручка представлена у палітрі кольорів: WS (білий), BR (коричневий)

winkhause-ruchki_-helga

Віконна ручка Hoppe Helga

Ідеальна класична форма віконної ручки Hoppe Helga зробить процес відкривання вікна приємнішим, а витончений вигляд додасть вашому вікну привабливості. Матеріал: алюміній. Довжина ручки: 122 мм. Ручка представлена у палітрі кольорів: WS (білий), BR (коричневий), F1 (срібло), F4 (стара бронза), F9 (сталь)

Віконна ручка Hoppe New York

Вона ніколи не вийде з моди. Ручка містить ергономічні заглибини під кожен палець для зручності користування. Матеріал: алюміній. Довжина ручки: 128 мм. Ручка представлена у палітрі кольорів: WS (білий), BR (коричневий), F1 (срібло), F4 (стара бронза), F9 (сталь)

winkhause-ruchki_helga

Віконна ручка Hoppe London

Завдяки золотому глянцевому покриттю, віконна ручка Hoppe London стане елементом королівської розкоші у Вашому інтер’єрі. Вона ідеально підходить для вікон, виготовлених із дерева, ламінованих під старовинні породи дерев ПВХ. Матеріал: латунь. Довжина ручки: 127 мм.  Ручка представлена у палітрі кольорів: F71 (золото).

Протизламні

Як свідчить статистика, більшість проникнень і у висотні будинки, і у садиби, – здійснюється через вікна та балконні двері. Кожен хоче почуватися безпечно у власному будинку. Тому, правильним та ефективним засобом захисту є встановлення протизламної фурнітури на вікна.
Найпоширеніший спосіб зламу є провертання фурнітури ззовні за допомогою викрутки, щоб віконна ручка стала в положення «Відчинено».
Щоб зробити вікно безпечнішим, радимо Вам використовувати ручки з унікальним запатентованим механізмом Secustik® або ручки з ключем.
Вони, як складова базової безпеки вікна, унеможливлять проникнення злодія, який намагатиметься вплинути на віконну ручку ззовні.

 

Вузькі

Спеціальні звужені ручки дозволяють керувати стандартною фурнінурою з боку лоджії або балкону.

Поруч зі стандартними ручками варті уваги й деякі нестандартні варіанти – ручки для особливих потреб. Наприклад, для зручного відкривання дверей з боку лоджії чи балкона, або для керованого обмеження доступу до вікна у таких будівлях, як дитячий садок, лікарня, інтернат тощо.

Часто існує необхідність обмежити можливість відкривання вікна чи дверей стороннім особам. У цьому випадку використовують віконну розетку (цоколь) та спеціальну до неї зйомну ручка. Ви отримаєте доступ для входу із зовнішньої сторони, і зможете легко відмикати або замикати вікначи балконні двері.

 

Балконні

Маючи бажання збільшити корисну площу свого будинку чи квартири, ми  часто облаштовуємо балкон або лоджію. Вибір балконної ручки у цій важливій справі відіграє не останню роль. Серед варіантів  ручок для балконних дверей пропонуємо: двосторонні ручки, ручки-мушлі, ручки RR та RN моделі для замка GAMA та інші.
Наприклад, для балконних дверей, коли на зворотному боці немає можливості встановити стандартну поворотну ручку, стане ручка «Мушля».  А для балконних дверей, коли на зворотному боці немає можливості встановити стандартну поворотну ручку, стане алюмінієва ручка «Мушля» польського виробництва.

 

Для розсувних систем

Подовжені віконні ручки гарантуватимуть легке та приємне користування розсувними системами

Є декілька варіантів таких ручок для розсувних систем: подовжена ручка міцної конструкції, що використовується в ухильно-розсувних системах та ручка, що  містить замок з ключем, який зробить вашу оселю безпечнішою.

 

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram