Сонцезахисна віконна плівка | Віконні Системи

Сонцезахисна віконна плівка

Сонцезахисна плівка для вікон достатньо популярна серед споживачів останнім часом. Плівка призначена для захисту приміщень від нагрівання та затримання до 99% шкідливих ультрафіолетових променів. Використовуючи дане покриття можна вберегти предмети інтер’єру від вигорання і підтримувати оптимальну температуру в кімнаті навіть при відсутності кондиціонера.

У літній період, коли на вулиці спека, багато користуються послугою тонування вікон, яка обходиться в досить круглу суму. Альтернативою тонування є сонцезахисна плівка для вікон. Дана плівка відрізняється низькою вартістю і високою якістю. Виконуючи не тільки захисні функції, але і облагороджує інтер’єр. Величезним плюсом є одностороння видимість скла після нанесення плівки. За допомогою дзеркальної поверхні житло з середини не проглядається, в той же час вигляд на вулицю відкривається чудовий.

Сонцезахисні плівки сприяють економії електроенергії, завдяки тепловідбивним якостям плівки. Ефект досягається за рахунок відбиття тепла, що йде назовні взимку та спрямовується ззовні влітку.

Клієнт може сам обрати ступінь затемнення його домівки та кольорову гаму.

У випадку розбиття скла, плівка не дозволить йому розлетітись на дрібні уламки та зашкодити людям і предметам меблів. Плівка також може стати достойною заміною кондиціонера, дія якого погано позначається на здоров’я малюків.

Захист від сонячного випромінювання
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram