Енергозберігаюча віконна плівка | Віконні Системи

Енергозберігаюча віконна плівка

Проблеми енергоощадності в будинку стають все більш актуальними. З метою їх вирішення, вченими були створені спеціальні енергоплівки з теплоізоляційними властивостями.
Відмінною особливістю віконних енергозберігаючих плівок є те, що маючи хороші теплоізоляційні характеристики, плівки є прозорими та непомітними на склі, з невеликими, непомітними оку втратами пропускають сонячне світло в приміщення. Енергозберігаючі плівки (термоплівки) для вікон забезпечують проходження в кімнату потрібної кількості світла, але перешкоджають виходу теплової енергії з приміщення. У зимову пору року енергозберігаючі плівки можуть скорочувати втрати тепла в приміщенні від 40 до 60%, відбиваючи тепло назад в кімнату, яке при звичайному  склі безперешкодно пішло б назовні. А влітку відбивають енергію сонячних променів назад, зберігаючи прохолоду в приміщенні і допомагаючи кондиціонеру. Крім того володіючи високим показником прозорості, дана плівка збереже ваші гроші за додаткове освітлення.

Технології при яких відбувається напилення різних металів на плівку вже застаріла . При виготовленні нових поколінь енергозберігаючих плівок використовуються сучасні нанотехнології, що передбачають бомбардування атомами металів, наприклад: золота або платини всередину поліестеру, що забезпечує високий показник збереження теплової енергії. Такі плівки — являються плівками вищого класу.

Технологія виробництва енергозберігаючої плівки- це дійсно унікальне явище за фірмовою технологією. На фірмову прозору плівку методом молекулярного випаровування в вакуумі наноситься найтонший шар рідкоземельних металів, що володіють низькою емісійністю (найчастіше – золота і платини). Атоми металу «бомбардують» поверхню плівки, яка прокочується по холодному тілу барабана.
Завдяки охолодженню плівка не перегрівається, і її прозорість та інші корисні властивості не погіршуються. Шар металу товщиною буквально в кілька молекул як би «вростає» в плівку.
Віконні захисні плівки можуть змінювати кількість сонячного випромінювання, яке проходить в приміщення через вікна. Спектр сонячного випромінювання, ділиться на три діапазону довжин хвиль:

  • ультрафіолетовий ближній діапазон;
  • видимий діапазон;
  • інфрачервоний ближній діапазон.

Ефективність енергозберігаючих плівок полягає в їх здібності не поглинати а відбивати тепло. Крім того, плівка акумулює сонячну енергію, в наслідок чого нагріває скло і створює теплову завісу, частково блокуючи надходження холодного повітря ззовні.
На сьогодні вже розроблено технологію виготовлення  плівок з мінімальним відзеркаленням видимого світла. Теплозберігаючі плівки з багатошаровим іоно-плазмовим покриттям забезпечує високе пропускання видимого світла, майже повністю затримують УФ випромінювання і зменшують інтенсивність ІЧ випромінювання більш ніж 2 рази. Правильна поклейка такої плівки суттєво змінить мікроклімат в приміщенні влітку та взимку.

Поклейка енергозберігаючої плівки
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram