Підвіконня внутрішнє пластикове у Львові | Віконні Системи

Підвіконня для пластикових вікон

Будь яке вікно не буде виглядати по­справжньому ефектно якщо не надати йому відповідне обрамлення ­ підвіконня. Мабуть сучасні підвіконня навряд чи можна назвати звичайними ­ скоріше це декоративні елементи неймовірної краси та практичності.
Яким воно має бути? Міцним, практичним, з матеріалу, який прослужить багато років та є стійким до пошкоджень та перепадів температури. Його властивості мають дозволяти без остраху при потребі стати на підвіконня (наприклад, щоб помити вікно, як роблять господині) не боячись, що воно трісне, чи поставити гаряче, не думаючи про те, що воно зіпсується. Якісне хороше підвіконня не повинне змінювати колір, навіть, під впливом UF променів.

Підвіконня Danke

Onyx

Pidvikonnya-Danke-Onyx

Lucido Bianco

Pidvikonnya-Danke-Lucido-Bianco

Grigio Azuro

Lalbero Delloro

Mahagony

Pidvikonnya-Danke-Mahagony

Lalbero Bruno

Пластикове внутрішнє підвіконня

Підвіконня Danke — це колекція пластикового підвіконня преміум класу, що має цілий ряд важливих характеристик для споживачів. Це результат ефективної роботи по впровадженню інноваційних технологій, у поєднанні з використанням виключно якісних, імпортних матеріалів, виробництвом на новітньому німецькому обладнанні та найсуворішим контролем якості продукції.
В основі підвіконня ­ унікальна внутрішня конструкція ребер жорсткості, що робить його надміцним, а форма капіноса ­ найбільш популярна серед мармурових підвіконь. При високій міцності, вага підвіконь Danke досить мала.
Підвіконня Данке є стійким до подряпин і вологи, деформацій на стиск та вигин, усадки матеріалу. ПВХ підвіконня покривається унікальним акриловим ламінатом “Elesgo”, виробництва Німеччини ­ єдиним у своєму роді сучасним, екологічно чистим матеріалом, який має найкращі технічні та декоративні властивості. “Elesgo” відрізняється найвищим рівнем міцності.

Підвіконня Standard

Підвіконня STANDARD — від виробника Danke.
Підвіконня економкласу може служити довго, якщо це — STANDARD.
Основа: для створення підвіконня STANDARD використовується виключно первинна екологічно безпечна сировина. Міцність підвіконня забезпечує оригінальна запатентована конструкція ребер жорсткості.
Універсальні декори: білий матовий, золотий дуб і мармур – найпопулярніші декори для використання у житлових та офісних приміщеннях.

Підвіконня Crystalit

Білий

Brystol

Натуральний дуб

Palermo

Venge

Mahon

Золотий дуб

Crystalit — латвійське підвіконня.
Побачивши це підвіконня — ви не залишитесь байдужим. Різноманітна палітра кольорів приємно здивує вас. Високоміцна структура з потовщеними стінками та ребрами жорсткості, розроблена німецькими спеціалістами. Основа підвіконня проходить через особливий обробляючий центр, що гарантує бездоганну якість поверхні Crystalit. Виготовляється з високоякісних та екологічних матеріалів, що відповідають європейським вимогам.
Підвіконня Crystalit утворюється з двох головних складових:

  • Основа підвіконня виготовлена з жорсткого ПВХ, яка завдяки високоміцній структурі витримує підвищені навантаження (тиск, згин, удар і т.д.).
  • Декоративне покриття ­ багатошарове акрилове покриття Elesgo.

Підвіконня Plastolit

Пiдвiконня Рlastolit — iнновацiйний продукт, створений для найвимогливiших покупцiв, що втiлює найважливiшi побажання й потреби сучасних людей. Заокруглена форма капiноса пiдвiконня Рlastolit вiдтворює лiнii пiдвiконня з натурального мармуру та пiдкреслює його благородний вигляд. Пiдвiконня Рlastolit поєднує у собi монолiтну мiцнiсть, iдеальну рiвну глянцеву або матову поверхню, найсучаснiше ламiнацiйне покриття.
Основнi переваги пiдвiконь Plastolit:

  • Збiльшена до 20 мм товщина пiдвiконня додає мiцностi готовому виробу;
  • Високомiцна плiвка «Elesgo» (Нiмеччина) має в 5 разiв бiльшу стiйкiсть до стирання, нiж зазвичай використання ПВХ ­плiвки – це забезпечує тривалий термiн служби пiдвiконь;
  • Додаткове фiнiшне шлiфування пiдвiконня забезпечує iдеальну поверхню без хвиль i нерiвностей.

Мармур бежевий

Мармур

Дуб рустикальний

Білий

Золотий дуб

Venge

Підвіконня Kraft

Підвіконня Kraft — найдоступніший економваріант по ціновій політиці.
Підвіконня Крафт це пластикове підвіконня українського виробництва. Для виготовлення цього підвіконня використовується якісний, перероблений еко пластик, це дозволяє стверджувати, що підвіконня Крафт ­ екологічно чистий продукт.
Саме тому Крафт це оптимальний вибір для більшості українських сімей, він має доступну ціну, високу якість і гладку білосніжну поверхню. Підвіконня Крафт це економ варіант з високою якістю. Усередині підвіконня пустотіла, як і всі інші пластикові підвіконня, але завдяки великій кількості ребер жорсткості, які мають форму ромбів, цей підвіконня витримує велику вагу, без деформації поверхні.
Гамма кольорів підвіконня ще в розвитку, в даний момент підвіконня Крафт існує тільки в білосніжному кольорі. В експлуатації підвіконня не вибагливе, воно витирається усіма миючими засобами, плями в пластик не в’їдаються завдяки гладкій поверхні. Підвіконня Крафт прекрасно підходить для експлуатації, як в кімнатах, так і на кухні. Крафт це відповідний вибір підвіконня за доступну ціну.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram