Сервіс - Віконні СистемиВіконні Системи

 

СЕРВІС ТА РЕМОНТ

Компанія ТОВ “Віконні системи” пропонуємо скористатись нашим спеціальним сервісом та обрати послуги спеціалістів:

Компанія ТО”³конні системи” виконує ремонт усіх пластикових вікон. Ми ремонтуємо вікна будь яких виробників і будь якої складності.

Всім відомо, що довговічність пластикових вікон це факт але проблеми з фурнітурою або ущільнювачами все ж можуть виникнути. Іноді господарям хочеться трохи змінити конфігурацію вікон. Наші спеціалісти допоможуть виявити та виправити неполадки будь якого роду а також підібрати потрібні комплектуючі до виконання ремонтних робіт. Без сумніву, ми порекомендуємо найкращі матеріали та комплектуючі.

Якщо Ви помітили поломку пластикового вікна не варто переживати і засмучуватись, наша фірма має великий досвід у вирішенні проблем такого роду. Безцінний досвід дозволяє нам виконати свою робот якісно і без лишніх рухів.

Основні причини поломки пластикових вікон

-неякісний монтаж вікон-одна з найбільш поширених проблем. Дуже часто по цій причині виходить з ладу фурнітура, в наслідок чого зявляються-відсутність прижиму створки, затирання, провисання, відкриття вікна відразу у двох позиціях і так далі.

-далі, за статистикою, іде використання неякісних матеріалів при виробництві та монтажі вікон.Деякі (а можливо й більшість) виробників використовують фурнітуру низького класу, а можливо і взагалі підробку. Що приводить до розгерметизації і інших проблем.

-і на кінець, неправильна експлуатація. Теж дуже поширена причина поломки, як правило, найчастіше зустрічається  офісних приміщеннях. Також ремонт дуже необхідний у тому випадку, якщо вікна відкривались дуже часто або неакуратно.

Як правило з пластиковими вікнами стаються такі несправності: неплотний прижим створки, скрип при відкриванні  вікна, продування (щілина між створкою та рамою), проворот ручки відкривання, випадання створки, інші несправності.

Крім ремонту наша компанія надає наступні послуги:

-регулювання усіх елементів фурнітури

-виправлення помилок при монтажі

-заміна ущільнювача

-заміна склопакетів

-герметизація місць примикання конструкцій до підвіконників та відливів

-часткова та повна заміна фурнітури

-встановлення аксесуарів і додаткових елементів фурнітури

-інші види монтажно-ремонтних робіт

-усунення протікання

Потрібні послуги спеціаліста для ремонту вікон – звертайтесь!

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram