Ламінація віконного профілю під дерево | Віконні Системи

Ламінація віконного профілю

Підберіть для своїх вікон оригінальний колір

Більшість споживачів надають перевагу білому кольору віконних конструкцій. Проте, вікна можуть бути не тільки білого кольору. Сьогодні виробники профілів ПВХ пропонують досить широкий вибір кольорів поверхні пластикових профілів — від однотонних кольорів до різних декорів під дерево.

Уже давно існують технології ламінування віконного профіль в найрізноманітніші кольори та відтінки.
У виробничому процесі використовуються декоративні плівкові покриття, які наносяться за допомогою клейового складу на стендах з притискними валиками. Кольорові плівки можуть бути як з гладкою, так і з шорсткою поверхнею, що нагадує на дотик натуральну деревину.

Вікна ламінуються чотирма різними способами:
– тільки з зовнішньої сторони,
– тільки з внутрішньої,
– з двох сторін
– в масі разом з торцевою частиною.
Вибравши для інтер’єру вікна того чи іншого кольору, ви оформите кімнату з урахуванням загальної стильової спрямованості.

 

Існує декілька способів забарвлення профілів з ПВХ:

  • використовуючи технологію коекструзійного покриття, при якому колір «припікаеться» до профілю в процесі його екструзії з пластику;
  • за допомогою ламінування кольоровий акриловою плівкою;
  • за допомогою алюмінієвих накладок.
  • Коекструзія

Найбільш надійний і довговічний спосіб фарбування профілів, оскільки це результат спільної екструзії плексиглас (акрилу) і ПВХ, що дозволяє отримати акрилове покриття на лицьовій стороні профілів в різних колірних тонах (з внутрішньої сторони профілі мають білий колір). Коекструдований шар кольорового акрилу має товщину 0,5 мм. Такий шар стійкий до подряпин, так як специфічні властивості акрилу надають поверхні профілю надзвичайну твердість, і утворює єдине ціле з основою. Також шар акрилу володіє великою стійкістю до атмосферних впливів. Недоліками у даному випадку є висока вартість такого профілю, неможливість двостороннього забарвлення у бажаний колір та низька оперативність виконання замовлення.

 

Ламінація

Ламінування — це нанесення на поверхню вікна декоративної плівки. Вікно, ламіноване акриловою плівкою, може мати як гладку однотонну, так текстуровану під дерево поверхню.
Зовнішня сторона такої плівки відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетового проміння і надовго зберігає яскравість забарвлення.
Пластикові вікна можуть бути ламінованих акриловими плівками як з одного, так і з двох сторін. При цьому можлива ламінація в різні кольори, наприклад, ззовні — коричневий, зсередини (в приміщенні) — бук. На нашому підприємстві використовується високоякісне обладнання австрійської фірми FUX, що дозволяє витримати процес ламінування відповідно до всіх вимог та стандартів. На ламіновану поверхню також наноситься захисна плівка. Перевага полягає у можливості оперативно виконати замовлення з будь-якою комбінацією кольорів, а також нижча відносно першого способу вартість.

Останній варіант практично не застосовується.

Відповідно до вибраного кольору профілю необхідно підібрати колір накладок на видимі частини фурнітури. Відкриті металеві частини петель можна закрити декоративними пластиковими накладками. Іноді петлі просто покривають емаллю, але в процесі монтажу та експлуатації вона найчастіше стирається. Тому пластикові накладки набагато практичніші та технологічніші.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram