Дверні замки - Віконні СистемиВіконні Системи

ДВЕРНІ ЗАМКИ

Замовити дверні замки

Недоторканність приміщення забезпечують у першу чергу дверні замки. Сучасні дверні замки є механізмами, які поєднують в собі складні замикаючі комбінації, що унеможливлюють проникнення в приміщення сторонніх осіб.

Замки Kale

Дверні замки турецької фірми Kale позиціонуються на світовому ринку замкової продукції як найбільш прийнятні за ціною для споживача і відрізняються високою якістю виготовлення, надійністю і стійкістю до злому. Фірма Kale є однією з небагатьох, яка випускає кілька серій дверних циліндрових замків для вузькопрофільних дверей товщиною від 30 мм, виготовлених з алюмінію чи пластику. Чудовою особливістю такого типу замків є можливість їх встановлення на нестандартні двері, наприклад, в двері з ПВХ-профілю зі склопакетом, і навіть є серія замків, які встановлюються в розсувні двері. Циліндрові врізні замки Kale випускаються із засувкою або без, оснащені ручкою і мають хороші показниками зломостійкості. Замки цієї серії ідеально підходять для встановлення на вхідні двері житлових будинків і офісів, а також у двері приміщень, які не містять матеріальних цінностей.

 

Замки-рейки

Замки-рейки забезпечують надійний притиск стулки до рами в 5-6 точках. Це визначає достатню щільність закривання дверей і виключає порушення геометрії профільної системи, а, як результат, можливість продування дверної конструкції. Механізм роботи замків-рейок досить простий і при цьому дуже надійний. Обертання ключа стандартно блокує основний замок; підняттям ручки можна синхронно управляти усіма елементами замикання.
Замки-рейки поділяються на дві групи за методом замикання:

  • Клямка (під нажимний гарнітур);
  • Засувка + ригель під ключ.

Переваги замків-рейок:

  • Всі рухомі елементи замка виготовляються з високоміцних сплавів.
  • Не вимагають додаткового обслуговування (рухомі елементи попередньо змащені).
  • Високоміцне гальванічне (додатково лаковане) покриття забезпечує надійний антикорозійний захист.
  • Повністю універсальні і підходять для всіх видів ПВХ профілів (в т.ч. праве / ліве відкривання).
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram