Типи відкривання вікон - Віконні СистемиВіконні Системи

Типи відкривання вікон

Які види відкривання вікон бувають:

Встановити поворотно-відкидну фурнітуру WinkHaus

Поворотно-відкидна фурнітура

Поворотно-відкидні системи Winkhaus мають модульну конструкцію. Вони дозволяють будувати різні типи вікон на основі певної групи елементів. За рахунок скорочення кількості елементів виробник вікон отримує суттєві переваги щодо логістики та оптимізації виробництва.

Завдяки своїм можливостям нова система activPilot компанії Winkhaus дозволяє втілювати практично всі побажання клієнта щодо безпеки, комфорту та вишуканого стилю вікон. Широкий вибір додаткових функцій, новий тип замикання і можливість легкої зміни рівня безпеки фурнітури – все це важливі аргументи для покупців вікон. Сучасний дизайн вкотре підкреслює високу якість та переваги продукту для споживача.

Фурнітура з паралельним зміщенням

Розуміння комфорту змінюється разом з тим, як змінюємося ми та світ навколо. Речі та предмети, які ще вчора, на наш погляд, були комфортними, поступаються місцем новим, сучаснішим та функціональнішим. Сьогодні activPilot Comfort стала першою фурнітурою, якій вдалося відтворити повноцінне природне провітрювання приміщення.

За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою activPilot Comfort здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті. Приплив свіжого повітря відбувається завдяки зміщенню стулки рівномірно по всьому периметру на 6 мм. У такому разі повітрообмін відбувається не лише у привіконній зоні, але й загалом у всьому приміщенні, оскільки повітря поширюється повільно і рівномірно.

Фурнітура WinkHaus
Встановити фурнітуру WinkHaus - розсувні механізми

Розсувні механізми

Великі засклені площі – характерна особливість сучасної архітектури. Велика кількість світла всередині інтер’єру – це не лише красивий панорамний вигляд. Гра світла дає відчуття більшого простору. Традиційні великі вікна відкриваються всередину і потребують багато місця, в той час як розсувні системи не обмежують житловий простір. Вони мають неймовірний естетичний вигляд та поєднують безпечність і комфортне користування.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram