Вертикальні та горизонтальні <em>жалюзі</em> | Віконні Системи

Жалюзі

Жалюзі-нове рішення в оформленні віконних конструкцій, уже завоювавши признання в Європі, все частіше використовуються в Україні. Зростаючу популярність жалюзів можна легко пояснити їх функціональністю, надійністю, виключними захисними властивостями: максимально ефективне регулювання світлового потоку (можливість створення повного затемнення в приміщенні), простота та комфорт в управлінні.
Сучасні жалюзі являють собою послідовно з’єднані ламелі, які, з’єднуючись, являють собою єдине полотно. Повертаючи ламелі можна регулювати розмір щілин між ними, а отже, змінювати освітленість приміщення.
Розумно підібрані і надійно встановлені жалюзі захистять ваше приміщення від настирливих сонячних променів, приховають від небажаних поглядів вашу кімнату і нададуть закінчений образ вашому інтер’єру.

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні алюмінієві жалюзі давно отримали широку популярність завдяки їх невисокій вартості і широкій палітрі кольорів.
Їх дуже просто встановити, вони невибагливі в догляді і не вбирають запахів. Привести жалюзі в первинний стан після тривалого використання зможе будь хто за короткий проміжок часу.
Жалюзі не тільки легко справляються з функцією захисту внутрішнього простору від прямих сонячних променів, але і з їх допомогою можна регулювати і інтенсивність світлового потоку. Алюмінієві ламелі проходять обробку спеціальною, стійкою до вигоряння фарбою, що володіє здатністю відбивати світло.
В залежності від побажань замовника і необхідних розмірів може бути обрана різна по ширині алюмінієва стрічка — 16, 25.

Неймовірно великій вибір кольорів та матеріалів

Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Горизонтальні алюмінієві жалюзі ( 25мм) – Стандартні 25 мм — виробляються з алюмінію з шириною ламелі 25 мм і органічно вписуються в невеликі і середні отвори і вікна. Відмінна риса цих систем — найбільш низька вартість. Зручне управління забезпечується шнуром (піднімає ламелі) і пластиковим прутом (повертає), їх розташування можливо з лівого або правого боку виробу. Для монтажу на стіну або стелю застосовується універсальний вид кріплення. Для закріплення вироби (щоб не хиталося на вітрі при відкритій стулці) служить механізм нижніх фіксаторів. Для ламелей шириною 25 мм можливе виготовлення виробу висотою і шириною до 2 м.
Горизонтальні жалюзі (16 мм) — ідеально підходять для прорізів невеликого розміру. Нюанси управління та кріплення, відповідають виробам 25 мм. Габаритні розміри можливі до 1,8 м в ширину і до 2 м у висоту.

Міжрамні жалюзі з відстанню між стеклами від 2,8 см

Міжрамні жалюзі

Міжрамні жалюзі (25 мм ) — оптимальний вибір для офісних перегородок з подвійним склінням (з відстанню між стеклами від 2,8 см). Від стандартних вони відрізняються способом установки — не так на зовнішні сторони, а між стекол, тобто всередині перегородки. За рахунок цього вони мінімально схильні забруднень, і не будуть рухатися і шарудіти на протязі. Управління виконується за допомогою шнура, виведеного через отвір в стіні або рамі на зовнішню сторону. Кут нахилу ламелей регулюється за допомогою спеціальної ручки. У висоту і ширину готові вироби можуть бути до 2 м.

Спеціально розроблена система кріплення для металопластикових та дерев'яних євро-вікон.

Горизонтальні жалюзі системи “Венус”

Горизонтальні жалюзі системи “Венус” (на штапік) – представляють собою спеціально розроблену для металопластикових та дерев’яних євровікон систему. У горизонтальних жалюзі системи «Венус» використовується спеціальний верхній карниз, а оригінальна система кріплення дозволяє монтувати жалюзі між штапиками впритул до склопакету. Елементи кріплення до вікна залишаються непомітними, що робить ці жалюзі ідеальним доповненням до Вашого інтер’єру. Жалюзі горизонтальні «Венус» мають монокомандне управління: ланцюжок відповідає за поворот і підйом-опускання ламелей. По краях таких виробіві розташована жилка, яка здійснює фіксацію полотна, усуваючи провисання в положенні провітрювання, відкриванні та закриванні вікна.

Вертикальні жалюзі

Ширина ламелей 89 мм і 127 мм

Вертикальні жалюзі на вікна є сьогодні найбільш популярним варіантом оформлення віконного отвору, особливо, в офісних приміщеннях. Пояснюється це досить просто: такі конструкції зручні в управлінні, прості в експлуатації і привабливі зовні. Здатність таких жалюзі відштовхувати пил, не вбирати сторонні запахи, не накопичувати статичну електрику і можливість легкої чистки сприяє тому, що вони надовго зберігають свій первісний вигляд.
При цьому ціни на них невисокі. Завдяки різноманітності фактур, кольорів і форм ламелей такі жалюзі гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр. Ширина ламелей 89 мм і 127 мм
Їх можна монтувати до стелі, до стіни і до верхнього відкоса. Ламелі виготовлені зі спеціальної тканини, за якою легко доглядати. Вона екологічно чиста, має спеціальну антистатичну і пилевідштовхуюче просочення, не вигоряє.
Ми можемо запропонувати своїм клієнтам не тільки широкий асортимент товарів, але також допомога наших фахівців у виборі підходящої тканини, типу кріплення, управління. Зверніть увагу, що у нас є жалюзі вертикальні для вікон не тільки стандартних розмірів і форм, але також сонцезахисні конструкції вертикального типу для похилих і арочних ПВХ-вікон.

Дерев'яні жалюзі

Ширина дерев'яної ламелі 25 і 50 мм.

Цей тип жалюзі можна віднести до елітних, так як виготовляється з натуральних нефарбованих порід деревини, бамбука, або з штампованих деревних волокон. Дерев’яні жалюзі чудово поєднуються з будь-яким інтер’єрним рішенням. Вони чудово виглядають у кабінетах, вітальнях, а так само часто використовуються для оформлення більярдних кімнат, студій і т.д.
В якості основи для виготовлення використовуються тільки натуральні матеріали, і тому їх присутність створює неповторну, затишну і благородну атмосферу. Дерево, як матеріал, абсолютно екологічний в будь-яких умовах експлуатації, не виділяє в навколишнє середовище шкідливих речовин, і чудово підходить для оформлення інтер’єрів спалень і дитячих кімнат. Широка лінійка різних відтінків і фактур дозволяє підібрати колір в тон меблів, присутньої в приміщенні.
Дерев’яні жалюзі являють собою конструкцію, що складається з ламелей і карниза. Матеріалом для їх виготовлення найчастіше служить міцна, добре зберігає фактуру деревина північноамериканської липи. Жалюзі з дерева здатні ідеально вписатися в інтер’єр, виконаний з використанням природних матеріалів. Лакове покриття на стрічці дозволяє досягти необхідного деревного відтінку, відповідного загального колірного рішення кімнати. Ми виробляємо системи з шириною стрічки 25 мм і 50 мм. У другому варіанті мотузяну драбинку можна закрити за допомогою підібраної в тон декоративної тасьми. Універсальне кріплення у вазі розміщення на стіні або стелі.

Римські штори

Простота конструкції дозволяє легко керувати, доглядати і замінювати тканину штори.

Римські штори – красивий і елегантний вид жалюзів, популярний у шанувальників інтер’єрів в стилі кантрі, а також просто у романтичних натур, хто любить м’якість складок і витонченість ліній.
Римська штора – це полотно тканини, в яке через рівні проміжки горизонтально вшиті жорсткі стрижні, що не дозволяють м’яти тканини. За допомогою шнура, завдяки цим стержням, римська штора, піднімаючись, утворює однакові м’які горизонтальні складки.
Оскільки вибір тканин для римських штор дуже великий, від чорних прозорих до абсолютно щільних, що не пропускають світло, можливість регулювання освітленості в будь-якому приміщенні поєднується також з вибором кольору і фактури тканини для найбільш вдалого підбору штори до інтер’єру.
Простота конструкції дозволяє легко керувати і доглядати за римськими шторами, а також легко при необхідності замінювати тканину штори.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram