Переваги пластикових вікон - Віконні СистемиВіконні Системи

Переваги пластикових вікон

adventages

Вікна ПВХ мають ряд безперечних переваг. Вони:

мають привабливий зовнішній вигляд
служать кілька десятків років
захищають від холоду та шуму
не пропускають вологу
не промерзають
не потребують фарбування
не вимагають заклеювання на зиму.
Однак існують і інші характеристики, які будуть мати принципове значення при подальшій експлуатації Ваших вікон.

Теплоізоляція вікна

Одна з головних функцій вікна, що забезпечує комфортні умови всередині приміщення. Саме через вікна «втікає» найбільша кількість теплової енергії.
Через вікна – 37%
Через стіни – 35%
Через дах – 15%
Через підлогу – 13%

Вибираючи вікно, потрібно звертати увагу на параметри теплозахисту стосовно конкретних кліматичних умов.
На теплопередачу впливають:

розмір вікна і співвідношення площі скління до площі віконного блоку (чим більше вікно і склопакет в ньому, тим холодне вікно);
поперечний перетин рами і створки (чим товстіший профіль, тим він тепліший);
кількість повітряних камер всередині профілю (чим їх більше, тим профіль тепліший);
товщина склопакету (чим він ширший, тим тепліший);
кількість і місце розташування ущільнювачів (ущільнювачів повинно бути не менше двох).
Погані теплозахисні властивості вікон або неправильний вибір стосовно кліматичної зони приводять до появи холодного випромінювання, продуванню і появі конденсату на самих вікнах і в зоні їх примикання до відкосів.

Звукоізоляція

Ще одна важлива властивість вікна – його звукоізоляційна здатність. У сучасному вікні за неї відповідає склопакет. Особливо це стосується квартир, розміщених на перших поверхах, вікна яких виходять на дитячі майданчики, автодороги з насиченим транспортним потоком, або інші шумні об’єкти.

На звукоізоляцію вікна впливають:

кількість і товщина стінок склопакету;
ширина повітряного проміжку між склом;
щільність притвору.
Покращення звукоізоляції досягається шляхом збільшення кількості стінок, їх товщини і проміжку між ними. Герметичність стиків теж впливає на звукоізоляцію. Тому вікно повинно мати як мінімум дві герметичні прокладки, встановлені по всьому периметру.

Вентиляція

Вентиляція необхідна для видалення запахів, вуглекислого газу і створення нормального режиму вологості в приміщенні. Якщо в квартирі немає нормальної вентиляції, то волога, що утворюється в приміщенні, не знайшовши виходу випаде на внутрішній стороні склопакета і на відкосах, що згодом може призвести до появи плісняви. Змінюючи старі вікна на сучасні, перевірте роботу системи вентиляції. Порадьтеся з фахівцем – можливо, вам необхідно придбати кондиціонер або поставити вікна з вбудованою самовентиляцією.

Якість готового вікна

Якість готового вмонтованого в віконний проріз вікна визначається трьома умовами:

якість комплектуючих – профілю, скла, фурнітури – все, з чого збирають вікно. Вимагайте у фірми-виробника сертифікати на всі комплектуючі.
якість виготовлення. Сучасні вікна – складні високотехнологічні конструкції. Щоб отримати дійсно якісну продукцію, що відповідає всім будівельним нормам і державним стандартам, необхідно суворе дотримання технологій та автоматизоване виробництво. Виробництво повинно бути обов’язково сертифікованим.
якість монтажу. Від професіоналізму людей, які встановлюють Вам вікна, багато в чому залежить, як і скільки вони будуть Вам служити. У фірми-виробника повинна бути ліцензія на будівництво будівель та споруд у відповідності з державним стандартом.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram