Як за допомогою нових пвх-вікон можна оновити інтер'єр? - Віконні СистемиВіконні Системи

Як за допомогою нових пвх-вікон можна оновити інтер’єр?

Вікна займають майже половину площі стін, тому їхня роль в створенні затишної атмосфери в домі особливо велика. Установка нових вікон дозволить зробити приміщення енергоефективнішим, затишнішим та привабливішим. Для того, щоб краще дізнатися про велику кількість можливостей, які з’являться разом з новими віконними конструкціями, рекомендуємо звернути увагу на кілька важливих моментів.
Зупиніть свій вибір на вікнах нового покоління. Особливої уваги заслуговують пластикові вікна останнього покоління.
1) З їх появою стало можливим по-новому оформит віконні прорізи. Наприклад, ПВХ-вікна Deceuninck Arcade відрізняються чудовими тепло і шумоізоляційними характеристиками, а також оригінальним дизайном, який дозволив помітно збільшити рівень освітленості приміщення. Тривалу експлуатацію конструкції забезпечує високоякісна фурнітура.
2) Підберіть для своїх вікон оригінальний колір
Вікна можуть бути не тільки білого кольору. Уже давно існують технології ламінування віконного профіль в найрізноманітніші кольори та відтінки.
У виробничому процесі використовуються декоративні плівкові покриття, які наносяться за допомогою клейового складу на стендах з притискними валиками. Кольорові плівки можуть бути як з гладкою, так і з шорсткою поверхнею, що нагадує на дотик натуральну деревину.

Вікна ламінуються чотирма різними способами:
– тільки з зовнішньої сторони,
– тільки з внутрішньої,
– з двох сторін
– в масі разом з торцевою частиною.
Вибравши для інтер’єру вікна того чи іншого кольору, ви оформите кімнату з урахуванням загальної стильової спрямованості.

3) Замініть прозоре скло на вітражі!
Ще одним, досить цікавим способом оформлення інтер’єру є використання вікон з вітражними композиціями. Подібні кольорові вставки створять дивовижну казкову атмосферу. Зовнішній вигляд вітражів надзвичайно гарний і привабливий. Вони чудово виглядають не тільки на пластикових вікнах, але і в міжкімнатних дверях.
Підібрати той чи інший візерунок для свого вітража можна з величезного різноманіття варіантів. Додатково до цього є можливість прикрасити скло будь-яким малюнком: казкової сценкою, абстракцією на довільну тему чи інтригуючим написом.

4) Узгодьте з інтер’єром також і підвіконня!
Додайте оригінальності в інтер’єр – прикрасьте віконний блок кольоровим підвіконням. Поверхню віконного профілю при бажанні можна заламінувати в будь-який відповідний колір, а можна і залишити білою. Дуже цікаво виглядають віконні рами однакового з підвіконням кольору.
Тим, кому підвіконня необхідний в якості робочої поверхні, наприклад, для посиденьок, розміщення квіткових горщиків або інших потрібних і не дуже в побуті речей, можна порекомендувати продукцію відомої компанії «DANKE» (Німеччина).
Для виготовлення підвіконь DANKE використовується особливий якісний і щільний пластик, що покриваються спеціальним акриловим покриттям Elesgo, яке має знaчно кращі тeхнічні, тaктильні і оптичні властивості в порівнянні зі звичайними пoкриттями на підвіконнях інших виробників. Головні переваги підвіконь DANKE це: глянцева і рівна поверхня, приголомшлива зносостійкість, термостійкість, волого-і паронепроникність, а також стабільність до дії ультрафіолетових променів.

Таким чином, якщо Ви надумали робити ремонт квартири або заміського будинку, то Вам напевно знадобляться наші поради, які допоможуть одночасно, і замінити старі вікна і оновити інтер’єр, зробивши його більш оригінальним, більш стильним і неповторним.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram