Догляд та експлуатація конструкцій з ПВХ - Віконні СистемиВіконні Системи

Догляд та експлуатація конструкцій з ПВХ

service

Необхідно провітрювати всі приміщення 3-4 рази на день по 15 хвилин і кожного ранку протягом 20-30 хвилин. Під час провітрювання вікна мають бути якомога ширше відкриті (а не відхилені), що забезпечує ефективне провітрювання за короткий проміжок часу. Не знижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 градусів С.

Пластикові вікна з профілю DECEUNINCK майже не потребують догляду, їх необхідно лише зрідка очищати і змащувати рухомі частини фурнітури.

Первинна / регулярна очистка

Після установки необхідно видалити краплі цементу і побілки. Якщо цього не зробити, то на ущільнювачах і деталях можуть виникнути пошкодження.
Можна використовувати тільки чистячі засоби без абразивів, щоб не пошкодити поверхню профілю. Також не можна використовувати розчинники, які можуть зашкодити профіль і ущільнювачі.

Регулярне провітрювання приміщення

Вікна з ПВХ-профілів відрізняються високою щільністю всіх з’єднань, і в зачиненому стані майже не пропускають повітря. Таким чином, у приміщеннях накопичується волога (особливо на кухні), яка випадає на найбільш холодних ділянках зовнішніх конструкцій – тобто на склопакетах, у вигляді запотівання і конденсату. Для попередження подібних явищ необхідно знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання. Можна також встановити систему вентиляції або кондиціонер. Виходячи з умов комфортності, вологість в приміщеннях повинна бути не більше 55%. Бажано також, щоб штори і жалюзі не заважали проникненню теплого повітря від батарей опалення до вікон.

Догляд за рамою з полівінілхлоридного профілю

За хімічним складом ПВХ нестійкий до кислотним розчинів. Тому раму необхідно чистити за допомогою звичайного мильного розчину, або за допомогою спеціальних миючих засобів, що не містять розчинників, абразивних речовин або ацетону. Чистячі засоби краще купувати в рідкому вигляді. Воно наноситься м’якою лляною тканиною на поверхню рами і залишається до повного висихання. Потім раму розтирають сухою або вологою серветкою. Не допускайте ударів по зовнішніх поверхнях профілю ПВХ і нанесення подряпин на нього.

Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, який, тим не менше схильний до природного старіння. Для продовження терміну його експлуатації, тобто збереження еластичності і здатності затримувати будь-які протяги та зливи, необхідно один-два рази на рік очищати їх від бруду і протирати спеціальними засобами. Використовуйте для обробки тканину, яка добре вбирає. Після цього ущільнення на Вашому вікні залишаться еластичними і водовідштовхуючими.

Догляд за віконною ручкою, водовідведення

Якщо віконна ручка розхиталася, необхідно підняти декоративну планку, яка знаходиться під нею і затягнути гвинти. Ваша ручка знову зафіксована.
У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні вологи, що скупчується усередині нього. Водовідвідні канали розташовані в нижній частині рами – їх легко можна зауважити відкривши створку. Необхідно стежити за станом цих каналів і час від часу очищати їх від бруду.

Догляд за фурнітурою

Ваші вікна оснащені високоякісною фурнітурою WinkHaus. Для продовження терміну її служби і збереження бездоганного зовнішнього вигляду слід не менше 2 разів на рік змащувати всі рухомі складові частини маслом, що не містить кислот або смол. Також ці засоби повинні не руйнувати захист елементів від корозії. (У розділі Металопластик>Технічна інформація>Фурнітура схематично показано місця змащування елементів фурнітури).

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram