Партнери - Віконні СистемиВіконні Системи

ПАРТНЕРИ

vikna-deceuninck

 Deceuninck«Декйонінк» – компанія з багаторічним досвідом гарною репутацією.
Компанія була заснована в 1937 році і продовжує розвиватися з кожним роком, розширюючи межі діяльності й удосконалюючи якість виробленої продукції.
Віконний профіль, який виробляється концерном, відповідає всім сучасним європейським стандартам.
Компанія Deceuninck «Декйонінк» першою почала впроваджувати 70 мм 5-ти камерні системи на ринку України.
Ці системи давно і дуже добре зарекомендували себе на ринках країн Європи.
Велику популярність 5-ти камерні системи придбали і на нашому, українському ринку.
Вікна, зроблені з профілю Deceuninck «Декенінк» це енергозберігаючі, красиві, надійні, якісні, сучасні, європейські, перевірені часом вікна.
При виборі нових вікон краще віддати перевагу компанії з досвідом.
Колірна гамма віконного профілю Deceuninck «Декйонінк» порадує навіть найвибагливішого клієнта: від класичного білого профілю до різнобарвного, з різними відтінками.
Профіль Deceuninck «Декенінк» екологічно чистий профіль, який повністю підлягає переробці, не забруднюючи навколишнє середовище. Всі ці якості віконного профілю Deceuninck «Декенінк» забезпечують вікнам, які виробляються з цього профілю, довговічність, теплозахист і шумоізоляцію.
Довіривши забезпечення затишку і тепла у вашому домі вікнам Deceuninck «Декенінк», Ви ні хвилини не пошкодуєте про свій вибір. 

decco1

 Фірма Decco почала свою діяльність в 2005 році і на сьогоднішній момент вона є однією з найбільш розвиваються фірм в Польщі. Компанія Decco випускає якісну систему ПВХ-профілів, які виготовляються за сучасними технолгія розробленими провідними компаніями на ринку проектування та екструзії ПВХ профілів для металопластикових вікон.  За не великий проміжок часу фірма “Decco” зуміла отримати безліч позитивних відгуків про свою продукцію від виробників вікон у центральній та західній Європі. А так же завоювати довіру у кінцевого споживача.

Winkhaus

Фурнітура, якою оснащене вікно чи двері, є одним з основних елементів, що входить до складу вікна чи дверей, на одному рівні з профільною системою.

Якість та надійність фурнітури відіграють вирішальне значення в процесі експлуатації конструкції. Від цього елементу залежить ергономічність та комфорт світлопрозорої конструкції в цілому.

Плавність механізмів та їх плавна робота, функціональність та безпечність конструкції – все це залежить від фурнітури.

Компанія WinkHaus спеціалізується на розробці та виробництві віконної та дверної фурнітури вже майже 150 років, як бути більш точними – з 1854-го року.

Засновником компанії був Август Вінкхаус, саме від нього і пішла однойменна назва. Він почав свою діяльність з виробництва та продажу навісних замків та петель для вікон та дверей.

На поточний момент холдинг Winkhaus GmbH & Co. KG є одним з найбільших середніх підприємств Німеччини. Підприємство налічує понад 2 000 співробітників, третина з яких працює по цілому світу в більш як 30 країнах. Основні виробничі потужності сконцентровані в Німеччині та Австрії.

Купуючи конструкції, в яких застосована фурнітура WinkHaus, ви робите вибір між стандартними можливостями та додатковими функціями. Стандартні можливості фурнітури WinkHaus забезпечують плавне відкриття стулок та їх надійне запирання.

Виробництво фурнітури Axor

Країна-виробник: Україна

Опис фурнітури: AXOR K3 – це система віконної фурнітури від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN). Фурнітура AXOR K3 забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача.

Опис фурнітури: Фурнітура AXOR K3 відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами. Що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу.

Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу.

Також AXOR K3 забезпечує стулці стійкість до деформації навіть при збільшеному навантаженні на неї. Фурнітура AXOR K3 – це гарантія надійної роботи впродовж всього терміну служби віконно-дверних конструкцій.

Про компанію: AXOR Industry – це міжнародна компанія, що динамічно розвивається та має власні виробничі потужності. Вони забезпечують повний цикл виробництва віконно-дверної фурнітури. Розташований у м. Дніпропетровську (Україна), сучасний завод оснащено передовим високотехнологічним обладнанням та багаторівневою системою контролю якості, що охоплює кожен етап виробництва.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram