Аксесуари для металопластикових конструкцій | Віконні Системи
Горизонтальні жалюзі

Жалюзі

Жалюзі-нове рішення в оформленні віконних конструкцій, уже завоювавши признання в Європі, все частіше використовуються в Україні. Зростаючу популярність жалюзів можна легко пояснити їх функціональністю, надійністю, виключними захисними властивостями: максимально ефективне регулювання світлового потоку (можливість створення повного затемнення в приміщенні), простота та комфорт в управлінні.
Сучасні жалюзі являють собою послідовно з’єднані ламелі, які, з’єднуючись, являють собою єдине полотно. Повертаючи ламелі можна регулювати розмір щілин між ними, а отже, змінювати освітленість приміщення.
Розумно підібрані і надійно встановлені жалюзі захистять ваше приміщення від настирливих сонячних променів, приховають від небажаних поглядів вашу кімнату і нададуть закінчений образ вашому інтер’єру.

rolety zakrutogo typu

Тканеві ролети

Тканеві ролетки або рулонні штори — це високоякісне та стильне вирішення проблеми декорування вікна та захисту від сонця. Тканеві ролети виконують не тільки декоративну функцію в інтер’єрі, але і є відмінним засобом захисту від променів сонця. Вони являють собою цілісне полотно тканини, яка за допомогою ланцюжкового управління намотується на вал. Полотно рулонних штор виготовляється з тканин зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими та антибактеріальними властивостями. Крім того, вони покриваються розчином, який перешкоджає вигоранню і підвищує довговічність виробів. Простота в експлуатації, догляді та широкий вибір кольорів тканинних ролет безсумнівно зробили їх фаворитом сонце захисних систем в останні кілька років.

Чому саме тканеві ролетки (рулонні штори)…?

Газовий провітрювальний клапан

Провітрювачі

Дбати про безпеку та свіжість в домі стало набагато простіше. Сучасні рішення дозволяють за допомогою віконних провітрювачів відновити якість повітря у помешканні, надати доступ кисню, усунути вуглекислий газ та неприємні запахи, які виникають в процесі життєдіяльності, разом з надмірною вологістю, котра могла б сконденсуватися на вікнах або стінах.

Провітрювач – це пристрій, вмонтований, найчастіше, у вікні (найпростіше і найдешевше), який дозволяє свіжому повітрю ззовні проникати до приміщення. Найважливіша його перевага – він виводить з приміщення спожите, тобто забрудненого повітря і вводить свіже та чисте. Принцип дії провітрювача простий – тепле повітря виходить з приміщення – витісняється через вентиляційні канали в міру того, як холодне поступає через спеціальні клапани. Чим більшою є різниця температур, тим ефективнішою є вентиляція.

Пластикове підвіконня - широкий вибір

Підвіконня

Підвіконники являються не тільки прикрасою Вашого будинку, але й надійним захистом від проникання вологи в дім. В наш час підвіконники стали невід’ємною частиною  інтер’єру завдяки широкій гаммі кольорів та вибору матеріалів.

Великий вибір зовнішніх водовідливів

Водовідливи

Сучасні водовідливи являють собою якісно виконані вироби, які відводять вологу від пластикових вікон. Правильна форма й конструкція допомагає за допомогою водовідливів зберегти високі шумоізоляційні властивості вікна. У будь-яку негоду у Вашому будинку збережеться тепло й комфорт.

Зовнішня москітна сітка

Москітні сітки

Москітні сітки або антимоскітні сітки призначені для захисту приміщень від комах. Вони використовуються у весняно-осінній період і встановлюються на будь-який тип вікон: балконні двері, металопластикові вікна, мансарди або тераси.

Москітна сітка виконує не тільки свою основну функцію, тобто захист від комах, а й запобігає потраплянню пилу, тополиного пуху, насіння кульбаб, сміття з вулиць тощо. При цьому не перешкоджають проходженню свіжого повітря та проникнення світла.

Москітні сітки практичні у використанні, естетичні, довговічні (тому що виготовлені з матеріалів, стійких до агресивних кліматичних впливів). Завдяки цим показникам вони стали невід’ємною частиною сучасного інтер’єру.

Наша компанія пропонує наступні види сіток:

Елементи фурнітури для вікон та дверей

Фурнітура

При погляді на сучасне вікно фурнітура не така помітна, як профіль або склопакет. Однак фурнітура також багато в чому визначає якість готового виробу. Саме на цю частину віконної конструкції лягають основні механічні та динамічні навантаження.

У віконному справі під фурнітурою розуміється набір різних деталей і механізмів, які служать для відкривання та запирання вікна, забезпечуючи при цьому щільність прилягання стулки до рами.

Поклейка енергозберігаючої плівки

Поклейка плівки

Проблеми енергоощадності в будинку стають все більш актуальними. З метою їх вирішення, вченими були створені спеціальні енергозберігаючі плівки з теплоізоляційними властивостями .
Відмінною особливістю віконних енергозберігаючих плівок є те, що маючи хороші теплоізоляційні характеристики, плівки є прозорими та непомітними на склі,  з невеликими, непомітними оку втратами пропускають сонячне світло в приміщення.

Широкий вибір кольорів та структур для пластикових вікон

Ламінація

Як надати пластиковому вікну довершеності. Обираємо колір та структуру вікна. Технології ламінування пластикових вікон. 

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram