Тканеві ролети (рулонні штори) | «Віконні Системи»

Тканеві ролети (рулонні штори)

Тканеві ролетки або рулонні штори — це високоякісне та стильне вирішення проблеми декорування вікна та захисту від сонця. Тканеві ролети виконують не тільки декоративну функцію в інтер’єрі, але і є відмінним засобом захисту від променів сонця. Вони являють собою цілісне полотно тканини, яка за допомогою ланцюжкового управління намотується на вал. Полотно рулонних штор виготовляється з тканин зі спеціальними антистатичними, пиловідштовхуючими та антибактеріальними властивостями. Крім того, вони покриваються розчином, який перешкоджає вигоранню і підвищує довговічність виробів. Простота в експлуатації, догляді та широкий вибір кольорів тканинних ролет безсумнівно зробили їх фаворитом сонце захисних систем в останні кілька років.

Різноманітність кріплень тканевих ролет дозволяє встановлювати їх навіть без монтування додаткових кріплень. Рулонну штору можна легко змонтувати прямо на віконну стулку, не порушуючи при цьому цілісності рами.

Чому саме тканеві ролетки (рулонні штори):

  • тканини для рулонних штор спеціально оброблені, пил не сідає як на звичайну тканину, прекрасно тримає форму;
  • великий вибір стильних сучасних тканин, різних кольорів та дизайнів;
  • неперевершено вписуються і доповнюють інтер’єр приміщення;
  • ефективно захищають від сонячних променів вдень та від нав’язливих поглядів ввечері;
  • прослужать довго та надійно;
  • не потребують постійного догляду та прання, дуже практичні в експлуатації.

Тканеві ролетки поділяються на два типи:

  • відкритого типу;
  • закритого типу.

Типи тканевих ролет

43

Тканева ролета відкритого типу

Прямокутний відріз тканини, намотаний на горизонтально закріплений вал, в розгорнутому стані повністю закриває вікно. При піднятті тканина щільно намотується на горизонтальний стрижень, укріплений у верхній частині вікна. Спеціальний ланцюжок регулює підняття тканинної ролети та закріплення її на визначеній висоті.
Така тканинна рулонна штора отримала назву — тканинна ролета відкритого типу, оскільки валик згорнутої ролети ніщо не захищає.

Підбір кольору рулонної штори
Взірці матеріалів тканинних ролет (рулонних штор)
rolety zakrutogo typu

Тканева ролета закритого типу

Прямокутний відрізок тканини, згорнутий в валик, поміщений в акуратний короб, який монтується в певному місці: над вікном, на стелі, на рамі вікна. Тканинна ролета закритого типу виглядає елегантно і прикрашає вікно при вдало підібраних кольорах.
Виготовлення самого короба можливо будь-якого кольору, як в колір віконної рами, так і в колір самої тканинної ролети.
Тканинні ролети закритого типу регулюються одним ланцюжком, який, звертаючи, піднімає штору і може утримувати її на одному рівні.

Підбір кольору рулонної штори
Взірці матеріалів тканинних ролет (рулонних штор)
rolety den nich (21)

Тканинна рулонна штора День-Ніч

Подвійне полотно тканини, яке складається з рівномірно чергуючих один одну прозорих і непрозорих горизонтальних смуг.
Управління тканинної ролети День-Ніч відбувається таким чином: подвійне полотно, рухаючись, зміщує смуги, то поєднуючи прозорі і непрозорі між собою, то встановлюючи їх навпроти один одного. Це створює ефект або відкритості для доступу світла, або затемнення. Коли смуги лише частково перекривають один одного, досягається бажаний рівень освітленості приміщення.

Підбір кольору рулонної штори
Взірці матеріалів тканинних ролет (рулонних штор)
bambukowi_jalousi_3

Бамбукові рулонні штори

По конструкції схожі з тканинними рулонними шторами, але їх полотно виготовлено з бамбука який є природним матеріалом. Таким чином, бамбукові ролети, як елемент інтер’єру, що не порушує екологічний баланс приміщення, з успіхом можуть використовуватися в дитячих кімнатах, спальнях, в інтер’єрах, де використовуються виключно природні матеріали.
Полотно з бамбука забарвлюється природними барвниками і має широку палітру кольорів, тому бамбукові рулонні штори не тільки не порушать екології приміщення, а й ідеально вписуються в його інтер’єр.
Замовити бамбукові ролети можна будь-яких розмірів, кольорів і відтінків найбільш підходящих до обстановки та інтер’єру вашого будинку або офісу.
Ролети з бамбукової тканини можна виготовити з відкритою системою намотки тканини, а також із закритою системою в коробі і з направляючими.

Як самостійно заміряти тканеві ролети

Щоб замовити ролети або зробити попередній прорахунок необхідно знати розміри. Як правильно зробити заміри для виготовлення тканевої ролетки читайте у нашій статті

 

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram