Фурнітура для пластикових вікон Axor | Віконні Системи

Виробник фурнітури AXOR

Фурнітура Komfort Line K-3

Виробництво фурнітури Axor

Фурнітура Komfort Line K-3 розроблена з урахуванням всіх споживчих очікувань і виготовляється з високоякісних матеріалів на найсучаснішому обладнанні з дотриманням жорстких технологічних норм.

При розробці системи фурнітури Komfort Line K-3 конструктори AXOR INDUSTRY ставили перед собою мету не тільки домогтися високих експлуатаційних характеристик, а й значно полегшити процес монтажу фурнітури в готовий виріб. В результаті багато деталей і вузли системи були вдосконалені або розроблені заново.

Підсумком такого підходу до розробки стала пропозиція рішень для виробника, що дозволяють підвищити якість збірки кінцевих виробів світлопрозорих конструкцій, що є одним з найважливіших умов їх зручне і довгостроковій експлуатації.

Komfort Line K-3 – це гарантія надійної роботи протягом усього терміну служби віконно-дверних конструкцій.

Протизламні елементи фурнітури

Протизламні елементи
Грибоподібні цапфи кутових передач і середніх запорів у поєднанні з протизламними запірними пластинами значно підвищують стійкість вікна до злому і несанкціонованого проникнення в приміщення.

Система ступеневого провітрювання Axor 12-20 мм

Ступеневе провітрювання
Дозволяє створити в приміщенні оптимальний мікроклімат, встановлюючи різні режими провітрювання в діапазоні 12-20 мм.

Мікровентиляція Axor

Мікрощілинне провітрювання
Дозволяє злегка відкрити вікно на 6 мм для провітрювання приміщення.

Встановити фурнітуру Axor

Ножиці
Забезпечують комфортне закриття вікна завдяки наявності самодожіму. Оснащені блокіратором помилкового повороту ручки в режимі “відкинуто”.

Встановити мікроліфт-блокіратор фурнітуру Axor

Микроліфт-блокіратор
Забезпечує комфортне закриття вікна і перешкоджає його помилкового відкриванню, що запобігає небезпечному положенню стулки і подальшому можливому виходу вікна з ладу.

Встановити фурнітуру Axor лижу-мікроліфт

Лижа-мікроліфт
Виключає провисання стулки в режимі вікна “закрито”, дозволяючи зняти зайве навантаження на петлеву групу і зберегти щільність притиску протягом усього періоду експлуатації вікна.

Встановити замок на пластикові вікна для дитячої безпеки

Замок для дитячої безпеки
Забезпечує безпеку для маленьких дітей, навіть коли вікно знаходиться в режимі «відкинуто», дозволяючи провітрювати приміщення.

Фурнітура для пластикових вікон Axor

Декоративні накладки
Виготовлені з якісного ПВХ – не деформуються і не жовтіють на сонці в ході експлуатації. Мають широку кольорову гаму, відповідну найбільш поширеним декорам ПВХ профілів.

Якщо у Вас виникли запитання – звертайтесь до найближчого представництва компанії ТОВ “Віконні Системи” у м.Львові.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram