Фурнітура для пластикових вікон WinkHaus | Віконні Системи

Віконна фурнітура компанії WinkHaus

Лідер в виробництві фурнітури для пластикових конструкцій

Вже понад 160 років Winkhaus пропонує якість без компромісів та з великим успіхом запроваджує численні інновації, постійно піклується про підвищення стандартів якості. Продукція Winkhaus втілює найвищий рівень технологій у сфері віконної та дверної фурнітури. Головний офіс підприємства знаходиться в Тельгте (Німеччина), міжнародні дочірні компанії – у восьми країнах світу.

За результатами багаторічних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера: саме вікна з фурнітурою Winkhaus здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті, яка унеможливить протяги, утворення конденсату або плісняви. Задоволення від користування вікном залежить від наявності елементів, що плавно припіднімають створку та блокують поворот ручки (мікроліфт), забезпечують ступеневу провітрювання (MSL OS) або паралельне зміщення (activPilot Comfort). Завдяки інноваційному підходу сьогодні фурнітура може комплектуватися зачепами, які віконують функцію датчиків відкривання вікна і які інтегруються у загальну систему контролю доступу (activPilot Control), електроприводом з точним вимірювачем вологості (activPilot Comfort PADM). Кожна нова розробка конструкторів Winkhaus надає блискучу альтернативу тим варіантам вікон, які ми знали до цього часу, а значить, і нове розуміння комфорту від їх використання.

Протизламні елементи

Незважаючи на те, що в систему activPilot від самого початку закладено підвищений стандарт безпеки, ці показники можна поліпшити. Наприклад, замінивши всі відповідні планки на протизламні та встановивши їх по периметру вікна. Також, можна підвищити показники базової безпеки, додавши в комплектацію ручку з ключем і встановивши не звичайний склопакет, а триплекс.

У стандартній комплектації фурнітурна система proPilot містить 1 протизламний зачеп та кутник з проти зламною цапфою. Під час закривання вікна цапфа зачіпляється із зачепом та утворює точку безпеки.

Встановлюємо протизламну фурнітуру WinkHaus
Зачеп протизламної фурнітури WinkHaus
Ручка з замком для пластикових вікон WinkHaus

Підвищена безпека

Рівень безпеки вікна можливо підвищити, встановивши ручку з унікальним механізмом блокування Secustik  або ручку з ключем. Ручка з механізмом Secustik працюють зі звуком подібним до клацання банківського сейфу. При спробі злому її замикаючі валики притискаються у заглиблення корпусу, перешкоджаючи провертанню ззовні.

Замок для дитячої безпеки

Влітку, у зв’язку зі спекою люди частіше відкривають навстіж вікна, що інколи призводить до жахливих випадків.  Завжди краще завчасно попередити лихо, особливо коли мова йде про безпеку людей.

Замок для дитячої безпеки блокує лише відкривання вікна та дозволяє користуватися вікном у режимі провітрювання через нахил або мікровентиляцію.

Якщо ви встановите такий замок на всі вікна квартири, вам знадобиться лише один загальний ключ. Це дуже зручно. Цей замок можна встановити на вікно навіть після декількох років його експлуатації.

Встановити дитячий захист на вікна
Захист дітей від випадіння з вікна
Обмежувач повороту створки

Відчинене або прочинене вікно

Найзручніший і найшвидший спосіб провітрювання – це відчинити вікно навсіж або прочинити на велику відстань. Одразу виникає проблема протягу, від якого можуть постраждати штори, які потрапляють у простір між  рамою і створкою, а також відкоси та квіти на підвіконні. Щоб запобігти цим неприємностям виробник створив спеціальний елемент фурнітури – «фіксатор повороту», який, при повороті ручки вниз, фіксує створку на будь-якому обраному вами куті (до 90°) та «обмежувач повороту», який обмежує максимальний кут відкривання вікна.

Нахил та ступеневе провітрювання

Класичним способом провітрювання є нахил створки.  Щоб змінити величину нахилу та кількість повітря, що надходить, виробник створив елемент «ступеневого провітрювання MSL-OS». Він забезпечує 4 положення нахилу. При цьому створка фіксується у кожному з цих положень. Це перешкоджає її захлопуванню під час сильних поривів вітру.

Мікровентиляція
Мікровентиляція

Мікровентиляція

Як забезпечити м’яке надходження свіжого повітря, схоже до того, яке було зі “шпарин старих вікон», і водночас мати змогу контролювати такий «пасивний обдув», коли потрібно? Для вирішення цього питання виробник створив елемент «мікровентиляції», завдяки якому відбувається постійний приплив свіжого повітря через невелику шпарину (3 мм) між рамою та створ кою. Це важливо для таких приміщень , як кухня або ванна, де збирається багато вологи, яку слід час від часу видаляти. Якщо цього не робити, то на стінах утворюється грибок та цвіль, які шкодять здоров’ю.

Балконна защіпка та ручка - прихват

На балконні двері можна встановити балкону защіпку, яка буде утримувати створку закритою, коли ви виходите на балкон. Щоб причинити двері на таку защіпку зручно використовувати ручку-прихват.

Балконна защіпка та ручка-прихватка
Мікроліфт WinkHaus

Мікроліфт

Цей елемент перешкоджає провисанню створки і забезпечує її плавне без затирань зачинення.

Штульп

Для штульпових вікон виробник створив новий тип ручки – важеля  для відкривання, досі невідомий у віконній техніці. Така ручка має привабливу форму та відкривається спеціальною кнопкою.

Штульп
Розсувна система activePilot

Вишуканий дизайн

Оригінальний знак у вигляді трьох квадратів, розміщених поруч, – це відмінна риса фурнітури систем activPilot, символ інновації та високої якості. Зачепи на раму та завіси створені із заокругленими краями. Завдяки цьому вони елегантно виглядають та їх легко утримувати у чистоті.

Встановити фурнітуру WinkHaus на заводі Віконні Системи
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram