Протиударна віконна плівка | Віконні Системи

Протиударна віконна плівка

Протиударні плівки – клас плівок, здатних багаторазово посилити скло, зробити його менш крихким. Протиударні плівки (бронеплівки) виготовляються з декількох шарів міцних і в той же час тонких полімерів. До складу протиударних плівок входить високоефективний молекулярний клей, який активізується спеціальним водним розчином під тиском.

Ці плівки спеціально призначені для захисту людей і їх майна від уламків скла, що розлітається при ураганах, землетрусах, терористичних актах і вибухах. Такі антивандальні плівки роблять здатним скло протистояти лихам і різко знижують ризик розльоту скла. Навіть якщо скло трісне або розіб’ється, то плівки утримають смертельні уламки скла і не дадуть їм розлетітися і уразити людину.

Такі плівки запобігають можливості проникнення в приміщення через вікна та вітрини, злодійству, витримуючи удари, від яких незахищене скло розлетілося б на уламки. Навіть якщо скло і пошкоджено, воно все одно залишиться в рамі і ваша власність буде збережена, а у міліції буде час, щоб зреагувати на спробу проникнення.

Кисень – найкраща їжа для вогню. При пожежі під тиском теплової хвилі скло легко лопає, сприяючи швидкому його поширенню. Протиударні плівки значно скорочують ризик того, що скло розіб’ється і тим самим допомагають зменшити шкоду від пожежі.

Протиударні архітектурні плівки представлені в широкому діапазоні кольорів і відтінків. Ці типи плівок забезпечують одночасно виняткове відображення сонячної енергії, збереження тепла взимку і підвищену безпеку. Всі типи плівок є стійкими до подряпин і стійкі в експлуатації.

Багаторазово посилюємо скло протиударною плівкою
Twitter
YouTube
YouTube
Instagram