Корисні поради - Віконні СистемиВіконні Системи

Корисні поради. Все про пластикові вікна

Виготовлення та монтаж віконної розсувної системи WinkHaus Duoport PAS

Переваги металопластикових розсувних вікон та дверей

Дізнатись більше про переваги металопластикових розсувних вікон та дверей.

Детальніше про поворотно-відкидну фурнітуру

Типи відкривання вікон

Дізнатись більше про типи відкривання пластикових вікон.

Поворотно-відкидна фурнітура, фурнітура з паралельним зміщенням, розсувні механізми.

50424949405714

Вибір віконних профілів

Кожен з нас при виборі вікна часто розгублюється у величезному асортименті товару , а особливо в їх технічних характеристиках. Але, очевидно, що нам потрібно перш за все щоб вікно було енергоефективне, довговічне, практичне, сучасного дизайну.

У цій статті ми приведемо порівняння багатьох параметрів вікна, які найчастіше  зустрічаються в профілях з ПВХ.

Для порівняння обрали десять виробників профілю: …

service

Догляд та експлуатація

Необхідно провітрювати всі приміщення 3-4 рази на день по 15 хвилин і кожного ранку протягом 20-30 хвилин. Під час провітрювання вікна мають бути якомога ширше відкриті (а не відхилені), що забезпечує ефективне провітрювання за короткий проміжок часу. Не знижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 градусів С.

Елементи фурнітури для вікон та дверей

Віконна фурнітура

При погляді на сучасне вікно фурнітура не така помітна, як профіль або склопакет. Однак фурнітура також багато в чому визначає якість готового виробу. Саме на цю частину віконної конструкції лягають основні механічні та динамічні навантаження.

oblitsovka

Облицювання профілю ПВХ

Більшість споживачів надають перевагу білому кольору віконних конструкцій. Хоча сьогодні виробники профілів ПВХ пропонують досить широкий вибір кольорів поверхні пластикових профілів – від однотонних кольорів до різних декорів під дерево. Серед нестандартних кольорів пропонуються, наприклад, такі, як білий шорсткуватий або структурований.

adventages

Переваги пластикових вікон

Вікна ПВХ мають ряд безперечних переваг. Вони:

мають привабливий зовнішній вигляд
служать кілька десятків років
захищають від холоду та шуму
не пропускають вологу
не промерзають
не потребують фарбування
не вимагають заклеювання на зиму.

otkosy

Про відкоси

Штукатурні відкоси не цілком підходять до пластикових виробів. Штукатури незнайомі з особливостями конструкцій з ПВХ, часто порушують своїми відкосами правила експлуатації пластикових виробів.

klimat

Про клімат і вологість в приміщенні

У більшості випадків вентиляція українських квартир проводилася і проводиться через віконні пройоми. Протягом багатьох років обмін повітря відбувався через “природні” щілини і отвори між рамами і створками вікон, коефіцієнт інфільтрації (повітрообмін між приміщенням та навколишнім середовищем) при цьому істотно перевищував допустимі норми.

cheap_pvc

Чим відрізняються дешеві системи пластикових вікон від дорогих?

Зараз на українському ринку представлено чимало систем ПВХ профілів і вікон з них. Зрозуміло, є профілі дешеві і більш дорогі. При цьому є виробники, які скопіювали профілі відомих німецьких фірм. Чим же відрізняються ПВХ профілі різних виробників в різних цінових нішах?

temperaturnye_zony2

Про склопакети та температурні зони

Відповідно до Держстандарту України «Вікна та двері полівінілхлоридні» ДСТУ Б В.2.6-15:2011 опір теплопередачі виробів повинно прийматися у відповідності з вимогами…

Zamir-Roletky

Як самостійно заміряти тканеві ролети

Щоб замовити ролети або зробити попередній прорахунок необхідно знати розміри. Як правильно зробити заміри для виготовлення тканевої ролетки показано на малюнку.

Як за допомогою нових пвх-вікон можна оновити інтер'єр?

Щоб замовити ролети або зробити попередній прорахунок необхідно знати розміри. Як правильно зробити заміри для виготовлення тканевої ролетки показано на малюнку.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram