Дверні ручки - Віконні СистемиВіконні Системи

Дверні ручки

Стаціонарні (офісні ручки)

Для встановлення на офісні двері і вхідні групи магазинів, використовуються стаціонарні дверні ручки (так звані «офісні ручки» або «скоби»). Більшість з них мають С- і П-подібну форму.
Виготовляються стаціонарні дверні ручки з гарячепресованого алюмінієвого сплаву, а спеціально розроблене кріплення основи забезпечує швидке встановлення та міцну і довговічну фіксацію ручки до дверного полотна.
Кріплення для стаціонарної ручки складається з двох шпильок діаметром 8 мм, з правою і лівою різьбою на кожній; з чотирьох циліндричних гайок (дві з правою різьбою, дві з лівою), які запресовані в дверну ручку, і чотирьох шайб, дві з яких, при обертанні вкручують шпильки в циліндричні гайки.
Покриття офісних ручок — полімерно-порошкове. Це визначає довгий термін їх експлуатації. Стандартні кольори – білий, коричневий.

 

Фурнітуа для міжкімнатних та вхідних дверей

Нажимні ручки

Дверна нажимна ручка ідеально підходить для металопластикових (ПВХ) дверей з шириною профілю до 70 мм. Дверна нажимна ручка має пружинний механізм і схований варіант кріплення, що дозволяє уникнути провисання ручки в процесі експлуатації і забезпечує естетичний зовнішній вигляд після встановлення. Дверна нажимна ручка може бути використана для комплектації врізних замків з клямкою (язичком) і встановлена ??на праві і ліві стулки дверей з металопластикового профілю. Доступні кольори – білий, коричневий.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram