Віконна фурнітура - Віконні СистемиВіконні Системи

ВІКОННА ФУРНІТУРА

Елементи фурнітури для вікон та дверей

При погляді на сучасне вікно фурнітура не така помітна, як профіль або склопакет. Однак фурнітура також багато в чому визначає якість готового виробу. Саме на цю частину віконної конструкції лягають основні механічні та динамічні навантаження.

У віконному справі під фурнітурою розуміється набір різних деталей і механізмів, які служать для відкривання та запирання вікна, забезпечуючи при цьому щільність прилягання стулки до рами.

Фурнітура – одна з найважливіших складових частин вікна, від її якості залежить надійність і стабільність роботи вікна в цілому. Віконна конструкція повинна витримувати великі навантаження, бути зручною в обслуговуванні, мати протизламний захист. Усі ці якості забезпечуються віконною фурнітурою.

Компанія «Віконні системи» комплектує свої вікна та двері запірними механізмами німецької фірми Winkhaus – провідного світового виробника фурнітури. Якісна фурнітура Winkhaus дозволяє регулювати рівномірність притиску стулки до рами по всьому периметру – це покращує тепло-і звукоізоляцію. Ці сучасні механізми відрізняються високою надійністю і м’якістю роботи, а також дозволяють для віконних і дверних створок вже в стандартній комплектації мати одночасно кілька режимів відкривання: поворотний, відкидний та режим «щільового» провітрювання. Останній варіант також може мати розширені функції – мікропровітрювання зі ступінчатим підбором ширини щілини.

Фурнітура Winkhaus виготовляється з легірованої сталі, гальванічно оцинкована і пассивована. Фурнітура представлена в сріблястому виконанні, поверхня покрита трьохвалентним хромом. Завдяки сучасним технологіям нанесення покриття, фурнітура значно перевершує вимоги RAL GZ 660 / 1 2, 4-ої групи навантаження. Така поверхня дає максимальну корозійний захист і гарантує тривале збереження фурнітури.

Якісна фурнітура надійна і зручна у використанні. При правильному зверненні проблем з фурнітурою, як правило, не виникає. Якщо в роботі фурнітурний системи вікна все-таки сталися неполадки, краще відразу звернутися до фахівців компанії, виготовити вам вікна.

Раз на рік обробляйте рухомі вузли фурнітури машинним маслом або спеціальним засобом з набору по догляду за вікнами.

Всі операції з замочною ручкою проводяться без зусиль і тільки при закритій створці вікна.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram