Переваги металопластикових розсувних систем | «Віконні Системи»

Переваги металопластикових розсувних систем

Віконні та дверні розсувні системи з профілю ПВХ (частіше називають металопластиковими або пластиковими розсувними системами) – це нові рішення звичних задач які пропонує наша компанія. Це відхід від старих шаблонів, сучасне бачення комфорту і прекрасний спосіб зробити свою оселю чи будинок – більш комфортним, красивим і затишним.

Надійно захищаючи від холоду, шуму, та непрошених гостей, металопластикові панорамні розсувні двері і вікна є візитівкою помешкання, завдяки великому вибору технічних рішень і різноманітності форм.

Основні переваги розсувних металопластикових вікон та дверей

  • Нетиповість конструкцій. Завдяки особливостям конструкції, розсувні системи можуть бути значно більшими від звичайних ПВХ вікон або дверей – ширина їх стулок може становити до двох метрів, а висота до 2500 мм. Геометрія ПВХ розсувних систем може бути довільної  форми.
  • Зручність відкривання. Це одна з основних переваг розсувних вікон. Стулка, що зсовується (відходить) в сторону, практично не займає додаткового місця, і в той же час ваше вікно може бути розкрите навстіж .
  • Енергоефективність. В пластикових розсувних системах використовуються три контури ущільнювачів, що забезпечує високу теплоізоляцію. А встановлення двокамерного енергозберігаючого склопакета суттєво збільшить економію енергоресурсів.
  • Естетичність – завдяки великій площі скління без використання підсилюючих профілів, металопластикові розсувні системи можуть використовуватись в сучасних будинках, та квартирах в якості виходу на терасу, балкон або в сад. Такі вікна або двері забезпечать відмінний вигляд і високу освітленість всередині приміщення.

ПВХ розсувні системи – ексклюзивна новинка на ринку, виробництво якої відбувається лише з високоякісних профільних систем та  фурнітури провідних іноземних фірм-виробників. 

Також, слід зазначити, що металопластикові розсувні конструкції самі по собі не є типовими конструкціями, які штампують по шаблону. Це ексклюзивна продукція, яка потребує більшого часу виготовлення та майстерності виробника. Не слід забувати про точність та правильність монтажу.

Комфорт, безпека і зручність це лише маленька частинка усіх переваг металопластикових розсувних систем. Професійне виготовлення та надійні механізми забезпечують довговічність кожної розсувки, а вишуканий дизайн прикрасить будь який інтер’єр.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram