Облицювання профілю ПВХ - Віконні СистемиВіконні Системи

Облицювання профілю ПВХ декоративними плівками (ламінація)

oblitsovka

Більшість споживачів надають перевагу білому кольору віконних конструкцій. Хоча сьогодні виробники профілів ПВХ пропонують досить широкий вибір кольорів поверхні пластикових профілів – від однотонних кольорів до різних декорів під дерево. Серед нестандартних кольорів пропонуються, наприклад, такі, як білий шорсткуватий або структурований.

Існує декілька способів забарвлення профілів з ПВХ:

використовуючи технологію коекструзійного покриття, при якому колір «припікаеться» до профілю в процесі його екструзії з пластику;
за допомогою ламінування кольоровий акриловою плівкою;
за допомогою алюмінієвих накладок.
Коекструзія

Найбільш надійний і довговічний спосіб фарбування профілів, оскільки це результат спільної екструзії плексиглас (акрилу) і ПВХ, що дозволяє отримати акрилове покриття на лицьовій стороні профілів в різних колірних тонах (з внутрішньої сторони профілі мають білий колір). Коекструдований шар кольорового акрилу має товщину 0,5 мм. Такий шар стійкий до подряпин, так як специфічні властивості акрилу надають поверхні профілю надзвичайну твердість, і утворює єдине ціле з основою. Також шар акрилу володіє великою стійкістю до атмосферних впливів. Недоліками у даному випадку є висока вартість такого профілю, неможливість двостороннього забарвлення у бажаний колір та низька оперативність виконання замовлення.

Ламінація

Ламінування – це нанесення на поверхню вікна декоративної плівки. Вікно, ламіноване акриловою плівкою, може мати як гладку однотонну, так текстуровану під дерево поверхню.
Зовнішня сторона такої плівки відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів, а також до ультрафіолетового проміння і надовго зберігає яскравість забарвлення.
Пластикові вікна можуть бути ламінованих акриловими плівками як з одного, так і з двох сторін. При цьому можлива ламінація в різні кольори, наприклад, ззовні – коричневий, зсередини (в приміщенні) – бук. На нашому підприємстві використовується високоякісне обладнання австрійської фірми FUX, що дозволяє витримати процес ламінування відповідно до всіх вимог та стандартів. На ламіновану поверхню також наноситься захисна плівка. Перевага полягає у можливості оперативно виконати замовлення з будь-якою комбінацією кольорів, а також нижча відносно першого способу вартість.

Останній варіант практично не застосовується.

Відповідно до вибраного кольору профілю необхідно підібрати колір накладок на видимі частини фурнітури. Відкриті металеві частини петель можна закрити декоративними пластиковими накладками. Іноді петлі просто покривають емаллю, але в процесі монтажу та експлуатації вона найчастіше стирається. Тому пластикові накладки набагато практичніші та технологічніші.

Twitter
YouTube
YouTube
Instagram